ЖК татлин

admin      0    19 Views

ЖК татлин

Tatlin Apartments в Басманному районі— це будинок для сучасної Москви, найбільшого європейського мегаполісу, де постійний розвиток відбувається з повагою до історії. Конструктивистское будівля телефонної станції початку ХХ століття переосмислене на зовсім іншому рівні і доповнено ніби ширяє в повітрі об’ємом зі скла.  Ми розповімо про жк татлин.

Синтез конструктивістської архітектури і сучасних форм вплинув на філософію будинку і його наповнення. Так в Tatlin Apartments розташуються зимовий сад з всепогодної дитячим майданчиком і зоною воркаута, оглядові тераси, підземний паркінг, кафе і ресторан, салон краси і спортивний клуб, освітній центр для дітей, коворкінг.
І найголовніше — апартаменти для неординарних людей. Простору для роботи та навчання
Простору для роботи та навчання
В ідеях конструктивістів завжди важливим пунктом було більше часу приділяти саморозвитку і спілкуванню з родиною. Екосистема Tatlin Apartments передбачає простору для навчання і роботи. На поверсі з зимовим садом у великій вітальні розташована бібліотека будинку, де можна працювати чи відпочивати за читанням. Дитячий освітній центр працює в історичній частині будинку. В кафе, на терасі, в коворкинге завжди знайдеться відокремлене місце для роздумів чи продуктивної роботи.
Ідеальний дозвілля
Ідеальний дозвілля
Зона рітейл і побутових сервісів в Tatlin Apartments створює новий рівень комфорту і якості життя. Фреш-маркет прямо в будинку дозволить не відкладати похід за покупками, а зекономлений час провести у фітнес-клубі або салоні краси. Освітні програми в дитячому центрі, також розташованому в будинку, допоможуть в організації інтелектуального дозвілля і формуванні інтересів дітей.
Ресторан і кафе прямо в будинку
Ресторан і кафе прямо в будинку
У кожному конструктивістському будинку була запланована фабрика-кухня, де мешканці могли снідати і вечеряти, не витрачаючи час на похід за продуктами і приготування їжі. Tatlin Apartments — спадкоємець цієї формули. Для того, щоб провести ділову зустріч, сім’ю запросити на обід або просто поснідати з ранку, — досить спуститися на ліфті і вибрати потрібний стіл у кафе або на терасі у вашому домі. Все інше зроблять за вас.
Логістика усередині будинку
Логістика усередині будинку
Переміщатися між усіма функціональними зонами будинку — із зимового саду в кафе або лобі, з паркінгу — до дверей власники квартир можуть за хвилини завдяки безшумним швидкісних ліфтів. Прямий перехід з суспільно-ділової зони комплексу в житлову доступний тільки для власників квартир.
Безпека та контроль доступу
Безпека та контроль доступу
При всій філософії відкритості та зв’язків з містом, в Tatlin Apartments передбачена багаторівнева система контролю доступу в житлову частину будинку. Системи розпізнавання ключів, номерів машин і охорона будинку забезпечують приватність життя власників апартаментів. Внутрішній двір і поверх з зимовим садом доступні тільки для мешканців і їх гостей.
Технології для життя
Технології для життя
У Tatlin Apartments проведено інтернет за технологією GPON, власникам квартир потрібно тільки вибрати одного з перевірених провайдерів. В усіх зонах будинку доступна безпровідна мережа.
Централізована система кондиціонування будинку позбавляє фасади від зовнішніх блоків кондиціонерів, зберігаючи правильність архітектурних ліній.
Сучасна система вентиляції в Tatlin Apartments очищає повітря і створює збалансований мікроклімат, що позитивно впливає на здоров’я в будь-якому віці.
В цокольному поверсі будинку розташовані сміттєві контейнери, які вивозяться щодня. Відмова від сміттєпроводу задає стандарти гігієни і чистоти повітря в будинку.
Варіативність просторів
Варіативність просторів
Ретельно опрацьовані планування житлових апартаментів площею від 29 до 128 м2 відповідають запитам городян з різним ритмом життя і статусом. В будинку є апартаменти з великими вітальнями — для тих, хто працює вдома або любить приймати гостей, просторі апартаменти з декількома спальнями — для сімей з дітьми. Для студентської або ділового життя в місті підійдуть невеликі по площі варіанти, а апартаменти з восемнадцатиметровыми балконами ідеальні для сніданків, занять йогою на свіжому повітрі або вечірніх дегустацій вина з друзями. З верхніх поверхів відкриваються види на Єлоховський собор, Москву-сіті і столичні висотки, на район Німецької слободи і перспективу Бауманської вулиці.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика