ЖК Статус у Парка Победы

admin      0    71 Views

ЖК Статус у Парка Победы

Setl City приступила до будівництва нового ЖК високого комфорт-класу «жк Статус у Парка Победы» на Кузнецівській вулиці. Одночасно ексклюзивний брокер «Петербурзька Нерухомість» відкрив продажі в проекті. В складі РК будуть зведені три житлових будинки загальною площею квартир близько 84 тис. кв. м, підземний паркінг на 930 машин і початкова школа з дитячим садком сукупно на 285 місць. Плановий термін введення ЖК в експлуатацію — 2 квартал 2021 року.

Проект ЖК «Статус у Парку Перемоги» підготувала компанія «Європроект Груп». 12-поверхові секції розташовані відносно один одного таким чином, що формують чотири затишних внутрішніх двору, закритих для машин. Упорядковані двори вздовж Кузнецовської вулиці будуть підняті відносно основної території, що гарантує додаткову приватність. Тут розмістяться зони відпочинку дорослих і повністю обладнані дитячі майданчики з безпечним покриттям і яскравими ігровими містечками. Також на території ЖК передбачена велика спортивна зона зі стадіоном і майданчиком для занять спортом на відкритому повітрі.

На перших поверхах вздовж основних вулиць спроектовані комерційні приміщення загальною площею близько 2 тис. кв. м. Згодом у них відкриються продуктові магазини крокової доступності, кафе та інші необхідні об’єкти інфраструктури.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика