Тбк алекс-групп в киеве

admin      0    10 Views

Тбк алекс-групп в киеве

Якісні будматеріали – запорука довговічності, надійності, а найголовніше – безпеки всього будинку. На них не можна економити. Вибираються вони чітко під конкретний проект. А головне – враховувати норми і стандарти, які відрізняються для житлового та промислового будівництва.

Покупка будматеріалів у тбк алекс-групп в киеве вимагає комплексного підходу. Потрібно підібрати не лише основу, а й будівельні суміші, допоміжні елементи, кріплення, ізоляцію, просочення і розчини, заповнювачі і безліч інших дрібниць. Їх список і розрахунки за кількістю створюються тільки на основі вже готового проекту.

Будь-яка будівля постійно зазнає механічних впливів, на нього впливають опади, несприятливі умови, температурні перепади і зовнішні навантаження. Потрібно враховувати кліматичний і географічний регіон, час року, специфіку грунту і безліч інших дрібниць.

Всі будматеріали можна умовно розділити на три категорії:

Загального призначення: блоки, цегла, бетон, металопрокат, пиломатеріали;
Спеціального призначення: утеплювачі, гідроізоляція, мембрани;
Декоративні: оздоблювальні штукатурки, лакофарбові матеріали, грунтовка.
Що ми пропонуємо?
В асортименті магазину повний спектр будівельних матеріалів:

Цегла: рядова, лицьова, клінкерна, вогнетривкий, силікатна, ручного формування. Використовується для будівництва будинків, обробки фасадів, споруди різних прибудов і декоративних елементів.
Тротуарна плитка: вібропресована, клінкерна, кам’яна плитка і дорожні елементи. Використовується для облаштування присадибної території, створення доріг і доріжок, мощення майданчиків.
Стінові блоки: піноблоки, газоблоки, шлакоблоки, керамблокі, керамзитоблоки, фундаментні блоки, забірні блоки. Практичний і сучасний будматеріал.
ЗБВ і бетон: фундаментні блоки, плити перекриття, перемички, ЖБ кільця та інші ЗБВ. Один з основних матеріалів в житловому, господарському та промисловому будівництві.
Пиломатеріали: брус, дошка, фанера, ОСБ. Використовуються як самостійні будівельні матеріали.
Металопрокат: арматура, кладочна сітка, профільні труби, куточки, в’язальний дріт. Потрібні для створення каркасів металоконструкцій, для армування і зміцнення.
Будівельні суміші: цемент, грунтовки, кладочні і клейові суміші, матеріали для вирівнювання стін, штукатурка, гідроізоляція. Використовуються для будівельних, монтажних і декоративних робіт.
Сипучі матеріали: пісок, щебінь, керамзит, цемент. Використовуються як наповнювачі, для приготування розчинів, як самостійний будівельно-обробний матеріал.
Покрівельні матеріали: профнастил, композитна, бітумна та металочерепиця, шифер, ондулін, софіти, водостічні системи, мансардні вікна. Від якості покрівлі залежить надійність всієї будівлі.
Фасадні матеріали: фарби, декоративні штукатурки, фасадні фарби, утеплювачі, теплоізоляційні клейові суміші, штукатурні сітки, допоміжні комплектуючі. Потрібні для створення красивого, довговічного і зносостійкого фасаду.
Оздоблювальні матеріали: гіпсокартон та комплектуючі, підвісні стелі, підлогові покриття, керамічна плитка, підвіконня, інтер’єрні фарби. Дозволяють створювати оригінальні і неповторні інтер’єри.
Утеплювачі: пінопласт, екструдований пінополістирол, мінеральна і базальтова вата. Якісна теплоізоляція запобігає промерзанню підстави, підтримує в приміщенні комфортний мікроклімат, дозволяє заощадити на опаленні.
Гідроізоляція: мастики і праймери, рулонні матеріали, полімерні мембрани, гідро-паробар’єрні плівки і мембрани, будівельні стрічки. Потрібні для захисту основ від опадів, конденсату, грунтових вод і вологи, для запобігання гниття, появи цвілі і грибка, розбухання і деформації.
Опалення: електричні обігрівачі, печі, котли. Використовуються для облаштування автономних або резервних систем опалення та гарячого водопостачання в будинках і квартирах.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика