Шаринг триколор

admin      0    23 Views

Шаринг триколор

Супутникове телебачення непомітно увійшло в наше життя. Тепер досить викликати майстра, встановити комплект обладнання Триколор — і насолоджуйтеся переглядом. Але це дорого. Можна заощадити, підключившись до спеціального сервера кардшаринга, що використовує технологію шаринг триколор.

Знайомство з кардшарингом
Можливість користувача, що має ресивер з захистом програмою-емулятором, під’єднуватися через нього до карти, встановленої на сервері, отримувати з неї сигнал, що відключає алгоритм кодування і переглядати закодовані (платні) канали зі супутника – це і є кардшарінг (загальний доступ до карті).

Принцип роботи кардшаринга Триколор
В класичній схемі сервер, маючи вихід в інтернет, за допомогою спеціальної карти підтримує зв’язок з ресиверами клієнтів. Вони, в свою чергу, також через Інтернет, підключаються до сервера, використовуючи раніше створений логін і пароль, для розкодування сигналу і перегляду закодованих каналів з супутника.

Такий зв’язок стає можливим завдяки спеціальній програмі-емулятору, вбудованій в ресивер клієнта. Вона видає запит на сервер і отримує певний алгоритм розкодування, тим самим емулюючи карту прийому в самому ресивері. Відбувається розкодування цифрового сигналу йде з супутника, немов карта встановлена в самому ресивері.

Важливо, щоб інтернет був стабільним, без збоїв. Швидкість не критична. Тут передається не мультимедійний, а керуючий циклічний сигнал, розміром в 16 біт. Якщо черговий сигнал розкодування не буде отриманий ресивером, відбудеться «зависання» зображення.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика