Рентфлот

admin      0    22 Views

Рентфлот

Офіс компанії рентфлот надає всілякі знижки на групові тури, дитячі свята і корпоративні замовлення. Прогулянки на теплоході в Києві по Дніпру цікаві в будь-який час! Навесні, коли природа оживає, весь берег потопає в яскравій зелені, куполи Києво-Печерської лаври яскраво світяться в променях сонця. Влітку, коли температура мегаполісу перевищує 30 градусів, на борту прогулянкового теплохода свіжо, а прохолодний напій дарує особливе задоволення.

Річковий теплохід компанії Рентфлот доставить вас на острів для відпочинку Літні маршрути на острів Великий подарують Вам чудовий піщаний пляж і чистий ліс. Восени, коли дерева на березі забарвлюються в усі відтінки жовтого, тільки під час прогулянки на теплоходах Ви зможете спостерігати всю осінню палітру Києва.
У компанії Рентфлот Ви можете замовити прогулянковий теплохід для індивідуальної екскурсії, як для 10-20 осіб, так і для колективу понад 200 гостей. Оренда прогулянкового теплохода не буде для Вас складним справою, коли Ви працюєте з нашим офісом. За більш ніж 15-річну історію нашої компанії, ми отримали унікальний досвід в організації відпочинку на річці!

Прогулянка на яхті — судноплавна компанія Рентфлот Для приватного відпочинку або прогулянки по Дніпру малим колективом, 4-10 гостей, менеджери компанії Рентфлот підберуть Вам у Києві яхту або катер. Працюючи з нами, Ви отримуєте гарантований сервіс, який зробить відпочинок на річці і Вашим улюбленою розвагою. Прогулянка на яхті в Києві, як правило, може тривати від 2 годин до 10, залежно від Вашого бажання і цілей прогулянки. Наші капітани прогулянкових яхт, більшість з яких виросли на річці, відкриють Вам найкрасивіші місця на Дніпрі. Відпочинок під вітрилом на вихідних вже не є долею олігархів, адже вартість оренди прогулянкової яхти, включаючи послуги капітана, починається лише від 50 дол.!

Ми сподіваємося, що 2015 рік стане для Вас приємним роком для проведення річкових прогулянок в Києві.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика