Проверка на антиплагиат онлайн

admin      0    74 Views

Проверка на антиплагиат онлайн

Антиплагиат-перевірка онлайн-безкоштовно, швидко, і без реєстрації! Ретельний аналіз тексту і пошук копій в Інтернеті. Спеціально розроблений алгоритм перевірить ваш текст на унікальність і відразу скаже результат. Наш сервіс вміє визначати рерайт та інші способи унікалізації тексту. У нас найкраща проверка на антиплагиат онлайн. При перевірці тексту на унікальність система онлайн-антиплагіату знайде в Інтернеті сторінки, що містять повні або часткові копії. Вміст цих сторінок буде порівнюватися з зазначеним текстом для виявлення збігів.

На основі знайдених збігів підрахована загальна унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки зі збігами. Ви зможете подивитися, які частини тексту були знайдені на кожній з проаналізованих сторінок.

Якщо Ви знаєте, що вказаний текст розміщений на якомусь сайті і не хочете враховувати його при підрахунку загальної унікальності, введіть адресу в полі «Ігнорувати сайт». Досить ввести домен. Спробуйте нашу автоматичну регулярну перевірку — додайте сторінки сайту на захист, і ми будемо моніторити їх унікальність і надсилати вам звіти на пошту!

Leave a Reply
Яндекс.Метрика