Простыми словами о SEO

admin      0    21 Views

Простыми словами о SEO

Сьогодні поговоримо про пошукову оптимізацію сайтів (СЕО). У перекладі з англійської SEO — Search Engine Optimization — Пошукова Оптимізація.

Можливо ви чули таке звернення, як SEO оптимізація сайту, коли мені так кажуть, то я чую «пошукова оптимізація ОПТИМІЗАЦІЯ сайту». Так! Саме двічі оптимізація. Интересный блог: Простыми словами о SEO.Трохи ріже слух, але не будемо чіплятися, так як СЕО було і є одним з кращих (а для мене так взагалі єдиним) способом просунути інтернет-ресурс.

Що таке SEO оптимізація
Це відмінний спосіб просунути свій сайт за ключовими запитами в пошукових системах. Чим ближче ваша позиція в пошуковику до верхньої, тим більше відвідувачів буде на вашому ресурсі. Якщо ваша сторінка чітко відповідає на поставлене питання, тоді вона буде ближче до першого місця видачі або на першому місці. Такі сторінки називають релевантними. Все дуже просто: «Точність» = «Релевантність» = «Адекватність».

Поговоримо про релевантність
Релевантність — це рівень відповідності сторінки введеному в пошуковику запит. Чим адекватніше (релевантні) відповідь, тим вище ви будете в результаті пошуку.

Повернемося до SEO
Релевантність сторінки оцінюється по багатьом факторам. Основне завдання СЕО: зробити сторінку відповідною всім цим чинникам. Простими словами: СЕО оптимізація — комплекс заходів з оптимізації кожного елемента сторінки сайту, метою яких є підвищення релевантності сторінки.

З поняттям СЕО ми розібралися. Тепер виникло ще більше питань. Є відмінний канал на Ютубі з просування сайтів https://youtu.be/yUY-e1CjYaM рекомендую підписатися і відстежувати нові відео. Автор розповідає про різні фішки і цікаві факти просування. Я, наприклад, дізналася не тільки як просунути інтернет проект, але і про те, скільки отримує сео-оптимізатор і як не вилетіти з пошуковика.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика