Печник

admin      0    85 Views

Печник

Вибір пічника — справа відповідальна, так як від цього залежить ефективність конструкції каміна або печі, якість виробу, здоров’я і безпеку власника. Для більшості замовників пошук печник в москве або спеціалізованої компанії відбувається стандартно:
По оголошенню. Газетні оголошення і оголошення на стовпах про послуги пічника-лотерея, велика ймовірність знайти непрофесіонала.
Через інтернет. Вишукуючи низькі ціни, в більшості випадків, знаходять «теоретиків», які будуть тренуватися на вашому каміні або в печі. Можна знайти майстра і з іншого регіону, але за якість його робіт ніхто не ручається.
За рекомендацією будівельників, архітекторів і дизайнерів. Можуть порекомендувати справжнього майстра-пічника або дадуть адресу і телефон спеціалізованої камінної компанії. Між замовником і пічником завжди стоять посередники: генпідрядники, архітектори і дизайнери.
Вирішили стати пічником, після прочитання книг про печах і камінах або пошуках в мережі «камін своїми руками». Економія на послугах пічника, найчастіше, призводить до проблем, де порятунок — справа рук самого замовника.
За відгуками і рекомендаціями власників камінів,» з вуст в уста » — найкраща реклама для пічника-приватника або спеціалізованої компанії. Замовник бачив якість, знає рівень цін на роботи.
Як правило, пошуки хорошого майстра або вибір спеціалізованої компанії затягуються в часі і закінчуються проблемами: важко отримати достовірну інформацію про пічне і камінному ринку. І пошуки пічника нерідко будуть супроводжуватися висловлюваннями: «Шукаю пічника або потрібен пічник!

Leave a Reply
Яндекс.Метрика