Omega часы

admin      0    99 Views

Omega часы

Елітний часовий центр в Москві «Watchpoint» пропонує вашій увазі великий вибір преміальних годинників і ювелірних прикрас. Ви знайдете популярні моделі відомих світових брендів за зниженою ціною. Великий вибір елітних швейцарських годинників, ювелірних виробів і дорогих аксесуарів, як нових, так і старих, вражає своєю різноманітністю і високою якістю.

Якщо Ви хочете продати або купити годинник преміум-класу за оптимальною вартістю, відвідайте наш vip-центр годин «Watchpoint». Фахівці елітного центру нададуть всю необхідну вам інформацію, що стосується товарів і повідомлять про найбільш вигідні пропозиції.

«Watchpoint» надає своїм клієнтам наступні послуги по:

Скуповування годин (нових і вживаних);
Продажу елітних годинників та аксесуарів.
Годинники в заставу. Ви отримуєте готівкою до 80% від вартості виробу. Якщо плануєте здати годинник в заставу на якийсь час, то ми дамо вам до 60% готівкою від підсумкової ціни;
Страхуванню коштовностей, елітних годинникових виробів;
Оцінюванню нових і б / у годин. Процедура займає не більше 20 хвилин і абсолютно безкоштовна.
Також при нашому салоні швейцарських годинників відкритий комісійний магазин, в якому можна виставити на продаж свої старовинні або сучасні годинникові механізми за вартістю, запропонованою експертом.

Приємний бонус: при зверненні в наш елітний салон документи на виріб не потрібні.

Купівля годин
Якщо ви хочете купити престижний годинник відомої марки в хорошому стані, то двері нашого годинникового центру завжди відкриті. Для Вашої зручності ми працюємо 24 години на добу і знаходимося в зручному територіальному розташуванні за адресою р. Москва, Новий Арбат вул., 21

На сайті представлений широкий асортимент статусних виробів, що складається з більш ніж 500 зразків, серед яких можна вибрати за вигідною ціною Rolex, Franck Muller, Breguet, Hublot, Audemars Piguet і багато інші моделі брендів, про які мріє кожен. Ми також пропонуємо omega часы купить в москве.

В московському часовому центрі «Watchpoint» Ви можете придбати:

Золотий годинник;
Срібні Годинники;
Ексклюзивні, зроблені під замовлення, моделі;
Оригінали швейцарських годинників;
Жіночі та чоловічі годинники з дорогих металів, прикрашені дорогоцінними каменями.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика