Нужно доставить груз из китая

admin      0    9 Views

Нужно доставить груз из китая

Наш досвід роботи з китайським ринком налічує вже 12 років. З листопада 2005 р. компанія почала надавати послуги по комплексному обслуговуванню клієнтів, провідних або бажаючих почати бізнес з Китаєм. Власні представництва в ключових індустріальних регіонах Китаю (Пекін і Гуанчжоу) з професійним штатом співробітників, а також досвідчені фахівці в Києві дозволяють максимально якісно та оперативно виконувати поставлені завдання. Якщо, вам треба нужно доставить груз из китая, тоді вам до нас!

Китай — батьківщина однієї з найдавніших цивілізацій світу, і можливо, єдина країна, де фізичний тип населення не змінювався протягом п’яти тисячоліть. Історія Китаю налічує 5000 років культурного, філософського і політичного розвитку. Світовий лідер експорту продукції самого різноманітного напряму, попереду планети всієї Китай і кількості великих портів. Згідно з дослідженнями американської асоціації портових властей, в кількості вантажних перевезень Шанхай (Shanghai) немає рівних. Більш того, в десятці лідерів сім — це саме китайські порти.

Всього в Піднебесній дванадцять основних каналів. Після Шанхаю це: Шэнчьжень(Shenzhen), Нінбо (Ningbo), Гонгконг (Hong Kong), Гуанчжоу (Guangzhou), Циндао (Qingdao), Тяньцзінь (Tianjin), Фучжоу (Fuzhou), Далянь (Dalian), Циньхуандао (Qinhuangdao), Шаньтоу (Shantou), Веньчжоу (Wenzhou).

Територіально вони розтягнуті по всьому південно-східному узбережжю, довжина якого становить 14500 км. аж Ніяк не найбільша сумарна протяжність межує з морем сухопутної частини. Але стрімко розвивається економіка, активний експорт виводять Китай в лідери вантажообігу і завантаженості морських каналів. Згідно з даними Alphaliner, контейнерні перевезення КНР в першій половині 2017 року зросли на 6,7 %.

Всі порти Китаю мають свої переваги, але самими затребуваними для вітчизняного замовника є: Гуанчжоу (1,78 млн. TEU), Нінбо (2,18 млн. TEU) і Шеньчжень (2,34 млн. TEU) із загальним вантажообігом за даними на липень 2017 року відповідно. Це означає, що мінімум простою на складах в очікуванні завантаження і вантаж буде доставлений вчасно.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика