Лечение геморроя

admin      -

Лечение геморроя

Геморой – це найпоширеніше захворювання прямої кишки. Геморой не вибирає чоловіків або жінок, геморой однаково часто хворіють як чоловіки, так і жінки.

Більшу ймовірність захворіти гемороєм мають ті люди, які ведуть сидячий спосіб життя, у яких мала фізичне навантаження, або, навпаки – люди з надмірною фізичним навантаженням. Також цього захворювання схильні люди, які мають зайву вагу, і ті, хто зловживає гострою і солоною їжею, або алкоголем і курінням. Недостатнє споживання рідини, знижений вміст клітковини в їжі – також є факторами ризику захворіти гемороєм. У наш час, дуже часто на виникнення і розвиток геморою впливають постійні стреси. Зазначені категорії людей найбільш схильні до захворювань прямої кишки, і, зокрема, геморою. Ми розповімо дійсно про найкраще лечение геморроя, з Helpo-hemor.

Які можуть бути наслідки, якщо люди довгий час не звертаються до лікаря?
Геморой – хвороба досить безпечна на початкових стадіях, тому люди довго живуть з ним, і довго не звертаються до лікаря. А небезпечний геморой саме своїми ускладненнями. Перше і найбільш часте ускладнення геморою – кровотеча. Тривалі хронічні кровотечі можуть призводити навіть до хронічної анемії. Крім кровотеч, бувають тромбози гемороїдальних вузлів. Це гострі стани, які в більшості випадків потребують термінових оперативних втручань. Крім цього бувають такі ускладнення, як тріщини прямої кишки. Так звані анальні тріщини часто виникають на тлі тривало нелікованого геморою.
Яндекс.Метрика