Коттедж из газоблока

admin      0    45 Views

Коттедж из газоблока

Газобетон має багато імен. У літературі його можна зустріти під назвою Пористий бетон, газосилікат, газоблок, пористий блок, і так далі.

Газобетон відноситься до класу пористих бетонів. Так ці бетони називають через високу насиченість дрібними порами. Пористі бетони-це група матеріалів, яка включає в себе газобетон і пінобетон. Незважаючи на те, що газосилікат і пінобетон відносяться до одного класу, різниця між ними дуже велика. У нас найкращій коттедж из газоблока.

По-перше, газобетон проводиться тільки на заводах великих компаній, оскільки процес його виготовлення включає в себе автоклавную обробку. Пінобетонні блоки виробляються без автоклавної обробки, і ціна на виробництво піноблоків менше. Тому виробляти пінобетонні блоки можуть навіть дрібні приватні підприємці.

По-друге, в пінобетоні пориста структура утворюється за рахунок додавання піноутворювачів (наприклад, мильного розчину). У газоблоці СТОУНЛАЙТТМ утворення пір відбувається завдяки реакції алюмінієвої пудри з вапном, в результаті чого виділяється водень. Водень, проходячи через суміш, спучує газобетонний масив, надаючи йому дрібнопористу структуру. Газобетонні блоки мають однакові розміри і вагу, що значно полегшує їх монтаж і транспортування.

Характеристики газабетонных блоків:

хороша теплоізоляція;
стійкість до вогню;
стійкість до впливу навколишнього середовища і мікроорганізмів;
довгий термін експлуатації;
високий рівень надійності;
простота монтажу.
Перед тим, як купити газобетон у Києві, слід знати, що різниця в технології виробництва газоблоку і піноблоку призводить до відмінності властивостей цих матеріалів. При однаковій щільності газобетон міцніше пінобетону майже в два рази. Крім того, на відміну від пінобетонних блоків газосилікат володіє більш високою паропроникністю, що дозволяє стін з газобетону «дихати». Газоблок відрізняється від піноблоку більш точними геометричними розмірами, що полегшує кладку на клей штукатурні роботи.

Газоблоки СТОУНЛАЙТ виробляються на новому, високоякісному німецькому обладнанні, що дозволяє отримувати матеріал, що відповідає найвищим вимогам. Ціна газобетону при цьому не висока. Виробництво блоків повністю автоматизоване. Детальніше про переваги газобетону СТОУНЛАЙТ перед традиційними будівельними матеріалами написано в розділі про матеріалі.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика