KOLGOT.net

admin      0    38 Views

KOLGOT.net

Панчохи під пояс
Панчохи класичні під пояс — вид жіночого одягу для ніг. У гардеробі сучасної панянки панчохи важливі. У часи, коли довгі сукні прикривали ніжки, жіночий панчоху був символом таємничості, загадковості. Після Першої світової війни чуттєвість, сексуальність отримують право на об’єктивацію. Ноги опиняються в фокусі.
Детальніше на http://kolgot.net/chulki_pod_poyas/.
Існує два основних способи носіння панчіх:

на силіконовій тасьмі, самостійно утримує аксесуар на нозі,
без гумки — під пояс.
Варіант перший, без заморочок, дами воліють частіше. Але хто відмовиться від вінтажного шарму, який несе пари панчіх, надягнутих під пояс!

Панчохи без гумки під пояса
В інтернет-магазині KOLGOT.net кілька пропозицій. Асортимент регулярно оновлюється, класика — недоторканна.

Що ми маємо:

під пояс з ажурною гумкою,
класичні з вузькою гумкою,
широким мереживом,
чарівним малюнком,
з ефектом микротюля.
Нам пощастило. Після впровадження практично масово виробництва нейлонових панчіх компанією DuPont в 1950-х рр., можливість придбати чарівні вироби, що характеризувалися «міцністю сталі і тонкістю павутини» з’явилася у кожній. Тоді вони були без силікону і кріпилися, по-старому, на спеціальному поясі панянки. Прозорі вироби, що імітують шовкові нитки, швидко набули популярності. Тепер різноманітність радує:

непрозорі,
щільні,
високі,
теплі,
білі для весільних святкувань,
чорні для важливого побачення.
Панчохи з підтяжками жіночі купити
У 2000 році Україна не просто відсвяткувала міленіум. Тут з’явилося нове підприємство, здатне виробляти круті шкарпетково-панчішні вироби, конкурентні італійським аналогам. Авторитетні бренди стали нашим зразком. Запрошені італійські фахівці ділилися досвідом, секретами, допомагали в налаштуванні обладнання, навчання співробітників Новомосковської трикотажної фабрики Giulia. Ми не працюємо з капроновими матеріалами, а самостійно виготовляємо поліамідну нитка.

Тепер ми пишаємося своїми досягненнями, готові вчити самі. Панчохи, колготки, інші товари, вироблені тут проходять контроль якості на кожному етапі виробництва. Це затратно, але необхідно, щоб бути кращими. Ставимося до колготкам, як до коханої. Вони проходять етапи релаксації і отглажки, щоб перетворитися в досконалість. Не знаєте, де купити? Підкажемо.

Купити панчохи під пояс в інтернет магазині
Купити в інтернет магазині KOLGOT.net просто приємно. З виробником НТФ ми працюємо безпосередньо, вчасно отримуючи новинки, відповідно повідомляючи про них. Наша ціна оптимальна, тому що товар не бере участь у довгого ланцюга перепродажів.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика