News

Just another WordPress site

На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами зі Smart функціональністю. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV. Для тих хто не знає, IPTV Abs 2 являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю зображення і звукового супроводу переважна більшість аналогових каналів.

З IPTV Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. В даній статті хочеться розібрати питання, як налаштувати IPTV на телевізорі Samsung Smart TV. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV у багатьох випадках потрібно наявності спеціальної приставки, ми розберемо варіант, при якому підключення приставки Вам не буде потрібно.

Використання IPTV телебачення буде можливо завдяки установці на телевізор Samsung спеціального додатка. Як його правильно встановити ми з подробицями з’ясуємо далі. Варто відзначити, що не всі телевізори Samsung вийде налаштувати на відтворення IPTV таким методом. Налаштування IPTV на телевізорі Samsung Smart TV без приставки можлива лише в тому випадку, якщо Ваш телевізор випущений в 2010 році або раніше, а також якщо він відноситься до 5 підсерії (або старшої). Якщо ви не знаєте, чи підтримує ваш телевізор IPTV, задавайте відповідні питання в коментарях.

Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджета для перегляду IPTV на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру установки необхідного віджета.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

В біллінгу можливо не тільки купити вибраний Вами пакет на строк до 6 місяців, але і взяти платний 3-х денний тест на будь повний пакет. Це дасть можливість протестувати пакет користувачам, ресивери яких не вміють посилати SID каналів на сервер за мінімальну вартість. Так само у користувача є можливість взяти безкоштовний тест на повний пакет строком на 12 годин; тест можна брати один раз в тиждень. Забороняється на сервері:
— використовувати програму OpenBoxShare;
— прописувати один і той же пакет одночасно в кілька пристроїв;
— декодування каналів при відкладеному записі;
— підключатися до сервера з неактивними, простроченими даними;
— передавати доступ до вашого аккаунту 3-їм особам.

За недотримання правил адміністрація в праві анулювати ваш аккаунт без повернення грошових коштів. У нас iptv для компьютера.

Увага ! Активація більшості куплених пакетів на сервері відбувається протягом 10 хвилин після покупки. Час точної активації вказує білінг відразу ж після покупки. Звертайте на це особливу увагу! Якщо пакет не потрапляє під 10 хвилинну активацію, то білінг вкаже час активації при найближчому ребуті, тобто 02.00 МСК.
Зміна сервера відбувається протягом 10 хвилин. Змінити сервер можливо тільки 1 раз на добу.
Користувач сам вибирає в білінгу до якого з серверів йому підключитися в залежності від трасування і пінгу до сервера. Надалі можна буде змінити в білінгу сервер за бажанням. Після зміни сервера обов’язково необхідно буде у себе в налаштуваннях (конфігах програми) не забути змінити ім’я нового сервера відповідно до обраного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *