Iptv для компьютера

admin      -

Iptv для компьютера

В біллінгу можливо не тільки купити вибраний Вами пакет на строк до 6 місяців, але і взяти платний 3-х денний тест на будь повний пакет. Це дасть можливість протестувати пакет користувачам, ресивери яких не вміють посилати SID каналів на сервер за мінімальну вартість. Так само у користувача є можливість взяти безкоштовний тест на повний пакет строком на 12 годин; тест можна брати один раз в тиждень. Забороняється на сервері:
— використовувати програму OpenBoxShare;
— прописувати один і той же пакет одночасно в кілька пристроїв;
— декодування каналів при відкладеному записі;
— підключатися до сервера з неактивними, простроченими даними;
— передавати доступ до вашого аккаунту 3-їм особам.

За недотримання правил адміністрація в праві анулювати ваш аккаунт без повернення грошових коштів. У нас iptv для компьютера.

Увага ! Активація більшості куплених пакетів на сервері відбувається протягом 10 хвилин після покупки. Час точної активації вказує білінг відразу ж після покупки. Звертайте на це особливу увагу! Якщо пакет не потрапляє під 10 хвилинну активацію, то білінг вкаже час активації при найближчому ребуті, тобто 02.00 МСК.
Зміна сервера відбувається протягом 10 хвилин. Змінити сервер можливо тільки 1 раз на добу.
Користувач сам вибирає в білінгу до якого з серверів йому підключитися в залежності від трасування і пінгу до сервера. Надалі можна буде змінити в білінгу сервер за бажанням. Після зміни сервера обов’язково необхідно буде у себе в налаштуваннях (конфігах програми) не забути змінити ім’я нового сервера відповідно до обраного.
Яндекс.Метрика