«Интергал-Буд»

admin      0    27 Views

«Интергал-Буд»

«Інтергал-Буд» – найбільш надійна будівельна компанія, яка працює для людей.
Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2003 року, ми досягли значних результатів у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні. За 15 років було спроектовано і зведено понад 70 проектів загальною площею понад 2,7 мільйонів квадратних метрів. Детальніше на intergal-bud.com.ua/projects/filter/town-is-kyiv/.

Наші досягнення дозволяють впевнено утримувати лідерські позиції на будівельному ринку і займати перше місце серед недержавних девелоперів.

Географія нашого представництва постійно розширюється. На сьогодні комфортні та сучасні житлові проекти реалізуються у Києві, Львові, Рівному, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді та Мукачевому.

Драйвером успіху «Інтергал-Буд» є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості. Тримаючи руку на пульсі змін, ми зосереджені на розвитку перспективних проектів та відкриті до співпраці з покупцями.

 

На наше переконання, будівництво житла – це бізнес, який забезпечує людей найціннішим, – комфортним проживанням і бажаним стилем життя. Тому задоволені власники квартир, а їх вже більше 12-ти тисяч сімей, – наша головна перемога і стимул до розвитку.

Останній квартал 2017 року – найбільш відповідальний період для колективу компанії. Тільки в столиці одночасно ведеться будівництво 11-ти великих житлових комплексів, що разом з регіонами становить понад 900 тисяч квадратних метрів!

Нові квартири чекають своїх власників в житлових комплексах «Яскравий», «Володимирський», «Нивки-Парк», «Деміївка», «Сырецкие сади», «Малахіт», «Паркові озера», заміському комплексі «Озерний гай Гатне» та інших.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика