Фотоплед

admin      0    92 Views

Фотоплед

Брендовані пледи являють собою сувенірну продукцію, яка часто вручається постійним та новим клієнтам на різних акціях і розпродажах. Такі пледи виконують в основному рекламну функцію, вони дають можливість цільовій аудиторії дізнатися про існування компанії. Завдяки пледам з грамотно нанесеним логотипом можна підвищити впізнаваність бренду, залучити нових покупців і подякувати постійних клієнтів. Фотоплед з логотипом буде вдалим подарунком і колезі, адже користуватися такою текстильною приналежністю приємно кожному. Плед з нанесеним на нього логотипом-це відмінний презент для вашого колеги, клієнта або для члена сім’ї. Ви й самі можете придбати для себе такий затишний і теплий виріб.

В наявності представлені класичні картаті пледи, моделі з м’якого флісу, які можуть мати різні забарвлення (сині, зелені і так далі). Для любителів всього теплого і м’якого в каталозі представлені махрові вироби (на них теж можна нанести логотип!).

Крім того, ви можете придбати пледи, призначені спеціально для пікніка. Такі зручні вироби можна за кілька хвилин скласти в сумку, деякі моделі оснащені спеціальною ручкою для перенесення. Що стосується логотипу, то він може наноситися за допомогою методу шовкографії. При цьому в якості друкованої форми використовується спеціальна сітка, за допомогою якої можна нанести будь-який малюнок. Зверніть увагу: ми використовуємо тільки якісні барвники, які не викликають алергічних реакцій і роздратування, тому плед може використовуватися навіть людьми з чутливою шкірою. Крім того, тканина витримує безліч прань, при цьому яскравість логотипу від таких маніпуляцій не змінюється.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика