News

Just another WordPress site

Ми — фанати подорожей

Туристичний бізнес для нас — робота мрії і частина життя! Тому ми робимо все для того, щоб стати кращими на ринку. Ми кожен день продовжуємо шукати цікаві можливості для вашого відпочинку, відкривати нові напрямки, придумувати чудові пропозиції.
Нам просто подобається!

Солідні. Але не сноби!

З 2006 року ми організували тисячі першокласних турів. Так, нам більше 10 років і у нас величезний досвід у цій справі. Детальніше про це, ви можите дізнатися перейшовши за посиланням посиланням https://farvater.travel/near-east/. Але це не означає, що ми закостеніли і працюємо за накатаними схемами! Світ стрімко змінюється, і ми готові змінюватися разом з ним — ставати швидше, цікавіше.

Перевіряємо всі самі

Нам спиться спокійніше, якщо ми впевнені в якості вашого відпочинку 😉 тому FARVATER щорічно робить виїзні тури для аналізу готельної бази. Ми особисто перевірили якість обслуговування у більш, ніж 1500 готелях в 30 країнах світу. І поганого не порадимо, будьте впевнені!

Ненав’язливі, але надійні

У farvater.travel ми намагаємося звести до мінімуму ваше спілкування з нашими менеджерами — зрозуміло, в цілях економії вашого часу! Але будьте впевнені: ми завжди готові допомогти вам в режимі 24/7, ми завжди на зв’язку, поки ви в подорожі, і в разі форс-мажорної ситуації ви можете розраховувати на нашу цілодобову допомогу і підтримку.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *