Counter-Strike 1.6

admin      0    81 Views

Counter-Strike 1.6

Історія модифікацій знаменитого мережевого шутера довжина і хитромудра — чим більше часу проходило, тим більше модороли заглиблювалися в самі надра програмного коду і видавали просто вражаючі дух збірки. Часом, здається, ніби будь-яке завдання їм по плечу — можуть хоч скоєно нову гру створити, на основі Counter-Strike 1.6. Тому ми пропонуємо вам скачать cs 1.6.

Однак ми збираємо менш глобальні збірки. Наше завдання — досить осучаснити гру, при цьому, не сильно відхиляючись від оригінальних концепцій. Але і тут є де розвернутися — Ви зустрінете як і модифікації з легкими графічними апдейтами, завдання яких лише підтягнути графіком, так і абсолютні трансформації, будь-то переробка під який-небудь Call of Duty, або щось зовсім від іншого світу.

Величезні плюс збірок, зібраних на нашому сайті — вони включають в себе і різні зміни в ігровій механіці. Не в плані геймплея-як то кажуть, те, що вже працює, міняти не потрібно. Ми говоримо про щось більш приземлене — наприклад, мод, який додає в гру ботів, інтелект яких був сильно переписаний, порівняно з олов’яними болванчиками з Counter-Strike: Source. У багатьох модифікацій були переписані конфіги — у чому, для більш стабільної роботи на серверах багато гравці скаржаться на просідання кадрів в секунду, або ж просто на лаги.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика