Блог инвестора

admin      -

Блог инвестора

У нас блог инвестора. Як каже вікіпедія, інвестиції — це розміщення капіталу з метою отримання прибутку. Це складно оскаржити, але що ж таке прибуток? Все в тій же вікіпедії можна прочитати, що прибуток — це позитивна різниця між доходами і витратами.
Геніально ж! прочитав 2 статті у вікіпедії і можна вважати себе освіченим.

Приміром, я вклав 100 доларів під 1% річних, через рік отримав 101 долар. Я ж отримав прибуток? одержавши. Я можу себе вважати інвестором?

Деякі вважають, що можна вважати себе інвестором, якщо ти живеш на отриману з інвестицій прибуток. Ок. Чому б і ні. Якщо я вкладу 1 000 000 доларів під 1% річних, я отримаю через рік 1000 доларів. На цю 1000 доларів можна хреновенько, але все ж прожити рік. Я молодець в цьому випадку? Я можу вважати себе інвестором нарешті?

З одного боку так, гроші вкладені, прибуток отриманий, але це не грамотна інвестиція.

Чув так само історію про покупку курки з метою продавати яйця. Але це потрібно зробити для курки загін, годувати цю саму курку і за нею стежити, а потім ще налагодити бізнес-схему і продавати яйця. Це ж вже робота виходить, а не інвестиція. У кращому випадку, підприємництво, а то й бізнес.

А що ж вважати грамотною інвестицією? і в якому показнику варто проводити подібного роду розрахунки?
Яндекс.Метрика