ATEM

admin      0    87 Views

ATEM

Atem television studio -мабуть, один з найбільш креативних проектів для прямої трансляції в SD, HD і UltraHD! Всі переходи, включаючи «cut», «mix» і «wipe», моментально запускаються як і на звичному микширующем обладнанні з натисканням клавіш на контрольній панелі! Крім того, з АТЕМ відкриті такі новаторські переходи, як «dip», «DVE», «graphic wipe» і «stinger»!

Все геніально, а значить, просто: відкриваємо кліпи в два інтегрованих медіаплеєра і моделюємо унікальні чарівні переходи. Маючи на борту вбудований цифровий процесор відеоефектів, atem television studio з легкістю допоможе впоратися з обробкою 3D-рамок, джерел світла і відкидання тіней! Якщо ж необхідно створити приголомшливі багатошарові композиції, досить застосувати АТЕМ в поєднанні з переходами або одним з 4-х вбудованих кейер!

ATEM Television Studio – повноцінна мовна станція високої якості (для прямого ефіру), з вбудованим апаратним енкодером H. 264. Є можливість захоплення «події в реальному часі» і направляти їх у файли для поширення по Інтернету (Інтернет розсилки). Включає 6 відео входів SDI і HDMI для підключення камер і комп’ютерів. Має програмну панель управління, хрому кейер, 2 медіаплеєри, DSK, переходи. Працює з панелями управління АТЕМ.

Leave a Reply
Яндекс.Метрика